Pulciņu nodarbību grafiks

Projekts 2020./21.m.g. 1. semestrim

Pulciņa nosaukums
vadītājs
PirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
Tautas deju kolektīvs
J.Precinieks
18.00-19.00 (1.-4.kl.)
19.00-20.00 (5.-7.kl.)
20.00-21.00 (8.-9.kl.)
TN "Ozolaine"
16.30-17.30 (1.-4.kl.)
18.00-19.00 (5.-7.kl.)
20.00-21.00 (8.-9.kl.)
TN "Ozolaine"
Koris
L.Priede
14.30-15.20
52.kab.
14.30-15.20
52.kab.
Ansamblis
L.Balabane
08.00-08.30
13.00-13.45
Vieta tiks precizēta
08.00-08.30
14.00-14.45
Vieta tiks precizēta
"Dari pats"
I.Kudiņa

uzzināt vairāk >>>

14.30-15.35 (1.a kl.)
59.kab.
14.30-15.35 (1.b kl.)
59.kab.
14.30-16.00 (2.kl.)
59.kab.
Tekstila pulciņš
I.Rītiņa
13.45-16.00
53.kab.
13.45-15.15
53.kab.
Jaunais galdnieks
K.Rimšs
14.30-16.45
37.kab.
14.00-17.00
37.kab.
Šahs
A.Bērziņš

uzzināt vairāk >>>

13.00-13.45 (1.kl.)
13.45-14.30 (2.kl.)
Vieta tiks precizēta
13.00-13.45 (1.kl.)
13.45-15.15 (2.kl.)
15.15-16.45 (3.-5.kl.)
Vieta tiks precizēta
Prāta spēles
K.Metsalu Smotrova

uzzināt vairāk >>>

13.00-13.45 (1.-2.kl.)
13.45-14.30 (3.-4.kl)
14.30-15.30 (5.-9.kl.)
Vieta tiks precizēta
AWARD pašaudzināšana
A.Timermane-Legzdiņa

uzzināt vairāk >>>

15.30-17.45
41.kab.
Laiks tiks precizēts
Skolēnu mācību uzņēmumi
A.Kampāne

uzzināt vairāk >>>

13.00-14.30 (4.-5.kl.)
Vieta tiks precizēta
14.00-15.30 (6.-9.kl.)
Vieta tiks precizēta
Mazpulki
A.Kampāne

uzzināt vairāk >>>

13.00-16.00
Vieta tiks precizēta
Fitnesa pulciņš
J.Strode
15.00-16.00 (5.-7.kl.)
16.00-17.00 (8.-9.kl.)
Trenažieru zāle
15.00-16.00 (5.-7.kl.)
16.00-17.00 (8.-9.kl.)
Trenažieru zāle
Fizisko aktivitāšu pulciņš
B.Reide
K.Odziņš
14.30-15.25
sporta zāle, Nākotnes 1
14.30-15.25
sporta zāle, Nākotnes 1
Tehnoloģisko pratību pulciņš
D.Kundziņš

uzzināt vairāk >>>

13.45-14.30 (1.kl.1.gr.)
14.30-15.15 (1.kl.2.gr.)
15.15-16.00 (2.kl.1.gr.)
16.00-16.45 (2.kl.2.gr.)
16.45-17.30 (3.kl.1.gr.)
17.30-18.15 (3.kl.2.gr.)
54.kab.
Robotikas pulciņš
D.Kundziņš

uzzināt vairāk >>>

14.30-16.00 (4.kl.)
16.00-17.30 (5.kl.)
17.30-19.00 (6.kl.)
54.kab.