Teātra pasaule!

Carnikava, 15.02.2021

Gandrīz ikviens no mums ir bijis teātrī un zina kā tas izskatās no skatītāju puses, bet 15. februārī Carnikavas pamatskolas 4. klases skolēniem bija lieliska iespēja iepazīt teātri no otras puses. Liepājas teātra aktieri Armands Kaušelis un Pēteris Lapiņš parādīja skolēniem to, kā izrāde nokļūst pie skatītājiem jeb, kā viņi sacīja, aisberga neredzamo daļu.

Vispirms jau stāsts sākas ar to – kā kļūt par aktieri, cik gadi jāmācās, kas jāapgūst? Skolēnus pārsteidza tas, ka arī balets jāmācās, caur smiekliem un asarām.

Jautrā, interesantā noskaņā skolēni uzzināja, ko teātrī dara dramaturgs, režisors, scenogrāfs, kostīmu mākslinieks u.c. cilvēki, bez kuriem mēs nemaz netiktu pie izrādēm.

Skolēnus aktieri iesaistīja arī mazās etīdēs un mēlesmežģu vingrinājumu izaicinājumos.

Lieliski pavadīts laiks un paplašināts redzesloks. Gaidām, kad atkal varēsim doties un teātriem, skatīt interesantas un aizraujošas izrādes.